Itchy & Scratchy

4. února 2011 v 21:28 |  Simpsonovi
x

Itchy a Scratchy jsou v seriálu velmi populární a brutální seriál, ve kterém se neustále "vraždí" kocour Scratchy a myšák Itchy. Vysílá se většinou během show klauna Krustyho. Má několik epizod a děti ve Springfieldu tento seriál milují. Seriál zažil i novou postavu Poochiho, kterého daboval Homer Simpson. Homer, ale všechno zkazil, a tak v seriálu psa Poochiho nakonec zabili. Na této stránce se na některé epizody Itchyho a Scratchyho můžete podívat.
Zajímavost : Seriál je vlastně parodií na Toma a Jerryho.

Video

TAAAADYYYYY- Podívejte se na brutální snímek dvou populárních kreslených postaviček Itchyho a Scratchyho. Tentokrát uvidíte, jaké zákeřné nástrahy se dají nalíčit v obyčejném lese.

Info

Tato dvě zvířátka si jdou pěkně po krku. Nebojí se vzít proti sobě motorovou pilu ani bombu. V souboji však téměř vždycky zvítězí myšák Itchy. V Simpsonových už jste mohli vidět spoustu příběhů a v jednom z čarodějnických dílů se dokonce do tohoto pořadu dostali Bart s Lízou.
Itchy & Scratchy Show je mezi springfieldskými dětmi velmi populární. Jistě víte, že i simpsonovic děti si ve sledování tohoto pořadu přímo libují, což se ovšem někdy nelíbí Marge.

Obrázky

HERE
gdf
zh
vcnfxscxf
fgfgh
c
a
s
d
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama